Scheidsrechters en tafelindeling

- De personen die voor de eerste wedstrijd van de dag staan ingedeeld graag 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig, voor het klaar zetten van de wedstrijdtafel etc.
- De personen die de voor de laatste westrijd staan ingedeeld, dienen de wedstrijdtafel, stoelen, goals etc. weer op te ruimen.            
- Ruil je onderling, geef dit dan per mail door via handbal@obw.nl zodat dit gewijzigd kan worden op het digitale westrijdformulier.            

Klik hier voor de PDF van de indelingen van de eerste seizoenshelft van 2017-2018
Klik hier voor het Excel bestand om makkelijker te filteren op je eigen naam
Of kijk in onderstaand overzicht.

Datum  Zaal Uren Aanvangstijd Verenigingsofficials Scheidsrechter
1-10-2017 Cluse de 09 :00 Beykirch, I. (Imke), Smit, I. (Ilse) Aaldering, M. (Marieke)
    09 :55 Beykirch, I. (Imke), Smit, I. (Ilse) Aaldering, M. (Marieke)
    10 :50 Pol, R. (Robin) van de, Brekveld, A.J. (Mariek) Scholten, R. (Robin)
    11 :50 Pol, R. (Robin) van de, Brekveld, A.J. (Mariek) Wiel, I. (Iris) ter
    12 :50 Goris, S.M.W. (Sophie), Hugen, E. (Emma) Maertzdorff, I. (Ilona)
    13 :50 Goris, S.M.W. (Sophie), Hugen, E. (Emma) Maertzdorff, I. (Ilona)
  Lentemorgen 09 :00 (leeg) Pleiter, L. (Lonneke)
    09 :45 Melgers, K. (Kyra), Staring, R. (Rianne) Span, M.M.B. (Marianne)
    10 :55 Melgers, K. (Kyra), Staring, R. (Rianne) ESCA 1 (Esca) 
    12 :15 Bosch, A.W.H.C. (Tonnie), Timmermans, J. (Jan-Willem) J. (Jan) Piek
    13 :25 Boerhof, M.E. (Marlou), Liebrand-Waarbroek, P. (Petra) Groessen 2 (Groessen) 
    14 :35 Boerhof, M.E. (Marlou), Liebrand-Waarbroek, P. (Petra) Groessen 1 (Groessen) 
    15 :45 Reijmer, L. (Lianne), Reijmer, R. (Rianne) Bekkers, R. (Rini)
    16 :55 Reijmer, L. (Lianne), Reijmer, R. (Rianne) Lendering, R. (Robin)
15-10-2017 Cluse de 09 :00 Meyer, E.P.L.J. (Noor), Peters, F.F.H (Felicia) Oortveld, E.R. (Ellen)
    10 :00 Meyer, E.P.L.J. (Noor), Peters, F.F.H (Felicia) Jansen, E. (Evi)
    11 :10 Smulders, A.M. (Sandra), Lindner-van Onna, S. (Sandra) R. (Roel) Hartgers
    12 :20 Smulders, A.M. (Sandra), Lindner-van Onna, S. (Sandra) Duiven 1 (Duiven) Scheidsrechter
  Lentemorgen 09 :00 (leeg) Möller, B. (Barry)
    09 :45 Meijer, I.M. (Isabel), Scheers, L. (Loes) Möller, B. (Barry)
    10 :45 Meijer, I.M. (Isabel), Scheers, L. (Loes) Rutjes, L. (Loni)
    11 :45 Hunen, K. (Kim) van, Pothof, S. (Sylvia) Cornelissen, T.A.J. (Tess)
    12 :55 Bosch, A.W.H.C. (Tonnie), Visser, A. (Anouk) R. (Rini) Bekkers
    14 :05 Kleinpenning, A.P.M. (Ankie), Geven, D.A.A.G. (Debby) Willemsen, L. (Linn)
    15 :15 Kleinpenning, A.P.M. (Ankie), Geven, D.A.A.G. (Debby) Lendering, R. (Robin)
17-10-2017 Lentemorgen 20 :30 Verborg, F.H.J. (Frank), Bodd, P. (Paul) (leeg)
5-11-2017 Cluse de 09 :00 Scheepbouwer, D. (Daniëlle), Willemsen, S.D. (Sanne) Marwijk-Pouwels, L.J.F. (Lianne) van
    09 :55 Scheepbouwer, D. (Daniëlle), Willemsen, S.D. (Sanne) Ophuizen, M. (Marieke) van
    10 :55 Reus-Derksen, P.W.E. (Petra) de, Veer-Zweers, D. (Dagmar) van der Maertzdorff, I. (Ilona)
    12 :05 Reus-Derksen, P.W.E. (Petra) de, Veer-Zweers, D. (Dagmar) van der (leeg)
    13 :15 Sanders, J.H.T (Janneke), Haan, K. (Kim) de (leeg)
  Lentemorgen 09 :00 (leeg) Gesthuizen, S. (Sarah)
    09 :45 Hendriks, E. (Emmy), Doppen, A.M. (Annick) Gesthuizen, S. (Sarah)
    10 :40 Hendriks, E. (Emmy), Doppen, A.M. (Annick) Slokker, D. (Daniëlle)
    11 :40 Alres, A. (Adel), Peters, M. (Marijn) Möller, B. (Barry)
    12 :55 Bosch, A.W.H.C. (Tonnie), Bodd, P. (Paul) (leeg)
    14 :05 Jacobs, F. (Femke), Loef, J. (Jitske) Willemsen, L. (Linn)
    15 :15 Boshoven, K. (Kirsten), Hooijman, I. (Ivana) Boshoven, A. (Alphons)
    16 :25 Boshoven, K. (Kirsten), Hooijman, I. (Ivana) (leeg)
12-11-2017 Cluse de 09 :50 Hulshoff-Willemsen, D. (Danny), Ceresa, I. (Isa) Span, M.M.B. (Marianne)
19-11-2017 Cluse de 09 :00 Ophuizen, M.J.G. (Marit) van, Goris, S.M.W. (Sophie) Marwijk, M. (Maureen) van
    09 :55 Ophuizen, M.J.G. (Marit) van, Goris, S.M.W. (Sophie) Cornelissen, T.A.J. (Tess)
    10 :55 Pol, R. (Robin) van de, Gilman, D. (Demi) (leeg)
    12 :05 Pol, R. (Robin) van de, Gilman, D. (Demi) (leeg)
    13 :15 Teunissen, F.J. (Fanny), Peelen, N.R. (Nathalie) Tilleman, R. (Romy)
  Lentemorgen 09 :00 (leeg) Schennink, M. (Mieke)
    09 :45 Bus, J. (Judith), Loijkens, R.W.J. (Rianne) Schennink, M. (Mieke)
    10 :40 Bus, J. (Judith), Loijkens, R.W.J. (Rianne) Lemm, V.A.M. (Vera)
    11 :40 Lucassen, H.C. (Hanna), Koenders, I.M (Iris) Lemm, V.A.M. (Vera)
    12 :40 Lucassen, H.C. (Hanna), Koenders, I.M (Iris) Voss, M. (Mona)
    13 :55 Visser, A. (Anouk), Liebrand-Waarbroek, P. (Petra) (leeg)
    15 :05 Hulshoff-Willemsen, D. (Danny), Kleinpenning, A.P.M. (Ankie) Ackooij, S. (Stephanie) van
    16 :15 Hulshoff-Willemsen, D. (Danny), Kleinpenning, A.P.M. (Ankie) (leeg)
21-11-2017 Cluse de 20 :30 Melgers, K. (Kyra), Brekveld, A.J. (Mariek) (leeg)
3-12-2017 Cluse de 09 :00 Paar, K. (Kim), Moshi, S. (Shania) Marwijk, M. (Maureen) van
    09 :55 Paar, K. (Kim), Moshi, S. (Shania) Oortveld, E.R. (Ellen)
    10 :55 Willemsen, S.D. (Sanne), Boerhof, M.E. (Marlou) Pleiter, L. (Lonneke)
    11 :55 Willemsen, S.D. (Sanne), Boerhof, M.E. (Marlou) Voss, M. (Mona)
    12 :55 Hugen, E. (Emma), Jacobs, F. (Femke) Heebing, C. (Carlo)
    14 :05 Hugen, E. (Emma), Jacobs, F. (Femke) Heebing, C. (Carlo)
  Lentemorgen 09 :00 Meijer, I.M. (Isabel), Meyer, E.P.L.J. (Noor) Rutjes, L. (Loni)
    09 :55 Meijer, I.M. (Isabel), Meyer, E.P.L.J. (Noor) Rutjes, L. (Loni)
    10 :55 Scheepbouwer, D. (Daniëlle), Reijmer, L. (Lianne) Jansen, E. (Evi)
    12 :20 Bosch, A.W.H.C. (Tonnie), Reijmer, L. (Lianne) (leeg)
    13 :30 Geven, D.A.A.G. (Debby), Ceresa, I. (Isa) (leeg)
    14 :40 Scheers, L. (Loes), Oudekerk, A (Annete) (leeg)
    15 :50 Scheers, L. (Loes), Oudekerk, A (Annete) (leeg)
12-12-2017 Lentemorgen 20 :30 Doppen, A.M. (Annick), Hendriks, E. (Emmy) (leeg)
17-12-2017 Cluse de 10 :00 Loef, J. (Jitske), Ophuizen, M.J.G. (Marit) van Marwijk-Pouwels, L.J.F. (Lianne) van
    10 :55 Loef, J. (Jitske), Ophuizen, M.J.G. (Marit) van Cornelissen, T.A.J. (Tess)
    11 :55 Pothof, S. (Sylvia), Staring, R. (Rianne) Cornelissen, T.A.J. (Tess)
    12 :55 Pothof, S. (Sylvia), Staring, R. (Rianne) Willemsen, L. (Linn)
  Lentemorgen 09 :00 (leeg) Dukkerhof, M. (Mara)
    09 :45 Peters, M. (Marijn), Timmermans, J. (Jan-Willem) Dukkerhof, M. (Mara)
    10 :40 Peters, M. (Marijn), Timmermans, J. (Jan-Willem) (leeg)
    11 :50 Verborg, F.H.J. (Frank), Hunen, K. (Kim) van (leeg)
    13 :10 Bosch, A.W.H.C. (Tonnie), Hunen, K. (Kim) van (leeg)
    14 :20 Reijmer, R. (Rianne), Scheepbouwer, D. (Daniëlle) (leeg)
    15 :30 Reijmer, R. (Rianne), Scheepbouwer, D. (Daniëlle) Tilleman, R. (Romy)
    16 :40 Verborg, F.H.J. (Frank), Alres, A. (Adel) Beersum, S. (Sander) van

versie 1, 2017-09-27 

 

 

Wij bedanken onze sponsoren ( Sponsoren HandbalSponsoren Voetbal )