Contact

Afdeling Naam Correspondentie adres Telefoon E-mail
Algemeen Erik Lubbers Vuurdoornstraat 22, 6903 CK Zevenaar 0316 334122 info@obw.nl
PR & Communicatie Voetbal Koen Wenting     communicatie@obw.nl
PR & Communicatie Handbal Vera van Embden   06 83021145 handbal@obw.nl
Evenementen Bart Schennink     evenementen@obw.nl
Voetbal secretariaat Chris van Brero     voetbal@obw.nl
Voetbal wedstrijsecr. Jeugd Marco Reichwein     wedstrijden@obw.nl
Voetbal wedstrijdscr. Senioren Jos Visser     wedstrijden@obw.nl
Handbal algemeen Robin Scholten Lammerenhof 32, 6902 BA Zevenaar 06 51279712 handbal@obw.nl
Handbal secretariaat Ilona Maertzdorff   0316 240258 handbal@obw.nl
Handbal wedstrijdzaken Lonneke Geerdink Dijksestraat 17, 6942 GA Didam 06 29286004 handbal@obw.nl
Handbal ledenadministratie Lonneke Geerdink Dijksestraat 17, 6942 GA Didam 06 29286004 handbal@obw.nl
Handbal sponsoring Barry Möller   06 48431839 sponsoring@obw.nl
Sponsoring Jan Jansen     sponsoring@obw.nl
         
Internet - Voor vragen en/of opmerkingen over de inhoud van de site
- Voor het inzenden van bijv. wedstrijdverslagen en nieuwitems
  internet@obw.nl
Voetbal
Sportpark Hengelder
Marconistraat 16
6902 PC Zevenaar
tel: 0316 525527
Routebeschrijving ›
Handbal
Sporthal Lentemorgen
Lentemorgen 3
6903 Zevenaar
tel: 0316 525420
Routebeschrijving ›

Wij bedanken onze sponsoren ( Sponsoren HandbalSponsoren Voetbal )