Algemeen Bestuur

Nico Ruikes Voorzitter voorzitter@obw.nl
Peter Wilmsen Penningmeester a.i. penningmeester@obw.nl
Erik Lubbers Secretaris info@obw.nl
Roel Tinneveld Sponsoring en voetbalzaken sponsoring@obw.nl    -   abvoetbalzaken@obw.nl
Maxim Wolters Voetbalzaken en algemeen abvoetbalzaken@obw.nl
Chris van Brero Facilitair en Accommodatie accommodatie@obw.nl
Koen Wenting Algemeen  
Vacature PR/Communicatie communicatie@obw.nl

 

Wij bedanken onze sponsoren ( Sponsoren HandbalSponsoren Voetbal )